Nauczyciele

Do prowadzenia zajęć na organizowanych kursach maturalnych zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli, głównie z uprawnieniami egzaminatorów maturalnych z najlepszych szkół ponadgimnazjalnych. W obecnym momencie nasza karda liczy 23 nauczycieli.

W celu utrzymywania wysokiej jakości i skuteczności naszych kursów prowadzona jest stała ocena i ewaluacja obszaru skuteczności i pracy nauczycieli. Ewaluacja polega na zaplanowanym metodologicznym zbieraniu oraz przetwarzaniu informacji o warunkach, przebiegu i skuteczności działań. Służy placówce, przynosząc informacje o tym, co należy poprawić, doskonalić, aby jak najlepiej realizować wyznaczone zdania.

Agata Tyszka

Jestem dyplomowanym nauczycielem języka polskiego w jednym z warszawskich liceów, magistrem filologii polskiej, egzaminatorem wpisanym do ewidencji egzaminatorów (szkoła średnia), glottodydaktykiem, licencjonowanym trenerem biznesu. Współpracowałam z firmą Logos Centrum Edukacyjne jako trener kompetencji miękkich realizujący program mazowsze.sercePolski Warsztaty umiejętności uniwersalnych.  Jestem certyfikowanym coachem ICF na poziomie ACC.

Skończyłam studia podyplomowe pt. Praktyczna psychologia społeczna na Uniwersytecie  SWPS oraz studia podyplomowe pt. Psychologia zachowań rynkowych na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuję się psychologią społeczną, w szczególności mechanizmami mającymi wpływ na ludzkie  zachowania oraz teoriami motywacji. Kocham Zbigniewa Herberta i jego poezję.  W wolnym czasie oglądam filmy i seriale skłaniające do refleksji nad sensem życia. 

Jako nauczyciel języka polskiego często uczestniczę w szkoleniach wcielam w życie zasadę life long learning. Jestem komunikatywna i zaangażowana, zorientowana na cel, nauczyłam się  działać pod presją, łatwo nawiązuję kontakty, cechuje mnie również duża  skuteczność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji i upór w dążeniu do celu, ale najbardziej na świecie kocham uczyć.

  

Biologia

Katarzyna Celmer-Warda
Teresa Hołdakowska
Wojciech Szypuła

Chemia

Katarzyna Bonisławska
Maria Rogozińska-Szymczak

Fizyka

Krzysztof Jaskułowski
Katarzyna Mazur
Aleksandra Siklitckaia
Robert Stasiak
Krzysztof Wróbel

Geografia

Kamila Hipnarowicz
Ewa Kosińska

Historia

Krzysztof Wysocki

J. angielski

Magdalena Brzeźniak
Zbigniew Dębski
Maciej Kostyra
Janina Lachowska
Andrzej Siwkowski

J. polski

Dorota Bobrowicz
Dorota Bąk
Izabela Jach-Rahib
Anna Nawrotek
Katarzyna Paroń - Bryła
Joanna Raczkowska
Agata Tyszka
Alicja Zaczek - Żmijewska

J. Polski (Stara matura)

Alicja Zaczek - Żmijewska

Matematyka

Justyna Bierzanowska
Ganna Isaieva
Alfred Kopeć
Joanna Kordalusińska
Monika Ormaniec
Jacek Sadowski

WOS

Krzysztof Wysocki