Nauczyciele

Do prowadzenia zajęć na organizowanych kursach maturalnych zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli, głównie z uprawnieniami egzaminatorów maturalnych z najlepszych szkół ponadgimnazjalnych. W obecnym momencie nasza karda liczy 23 nauczycieli.

W celu utrzymywania wysokiej jakości i skuteczności naszych kursów prowadzona jest stała ocena i ewaluacja obszaru skuteczności i pracy nauczycieli. Ewaluacja polega na zaplanowanym metodologicznym zbieraniu oraz przetwarzaniu informacji o warunkach, przebiegu i skuteczności działań. Służy placówce, przynosząc informacje o tym, co należy poprawić, doskonalić, aby jak najlepiej realizować wyznaczone zdania.

Aleksandra Siklitckaia

Doktor Fizyki, Nauczyciel akademicki z wieloletnim doświadczeniem. Od 7 lat prowadzi kurs Chemii Kwantowej w języku angielskim oraz polskim. Zwyciężczyni olimpiad fizycznych. Prowadzi badania naukowe w Instytucie Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk. Autor nielicznych publikacji w najbardziej renomowanych czasopismach naukowych.

Najważniejszym w nauczaniu jest dla niej jest dostosowanie metody nauczania do sposobu myślenia oraz początkowej wiedzy każdego z uczniów.​

Od ponad trzynastu lat przygotowuje uczniów do matury z fizyki, matematyki, wszelkiego rodzaju konkursów i olimpiad.​ Jej wieloletnie doświadczenie, bezgraniczna uwaga, energetyzująca charyzmatyczna postawa, chęć do wyjaśnienia każdego fizycznego zjawiska w dostępny sposób na każdym poziomie tworzą fascynująca atmosferę zajęć niezbędna dla skutecznej konsekwentnej nauki.

Biologia

Katarzyna Celmer-Warda
Teresa Hołdakowska
Wojciech Szypuła

Chemia

Katarzyna Bonisławska
Maria Rogozińska-Szymczak

Fizyka

Krzysztof Jaskułowski
Katarzyna Mazur
Aleksandra Siklitckaia
Robert Stasiak
Krzysztof Wróbel

Geografia

Kamila Hipnarowicz
Ewa Kosińska

Historia

Krzysztof Wysocki

J. angielski

Magdalena Brzeźniak
Zbigniew Dębski
Maciej Kostyra
Janina Lachowska
Andrzej Siwkowski

J. polski

Dorota Bobrowicz
Dorota Bąk
Izabela Jach-Rahib
Anna Nawrotek
Katarzyna Paroń - Bryła
Joanna Raczkowska
Agata Tyszka
Alicja Zaczek - Żmijewska

J. Polski (Stara matura)

Alicja Zaczek - Żmijewska

Matematyka

Justyna Bierzanowska
Ganna Isaieva
Alfred Kopeć
Joanna Kordalusińska
Monika Ormaniec
Jacek Sadowski

WOS

Krzysztof Wysocki