Nauczyciele

Do prowadzenia zajęć na organizowanych kursach maturalnych zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli, głównie z uprawnieniami egzaminatorów maturalnych z najlepszych szkół ponadgimnazjalnych. W obecnym momencie nasza karda liczy 23 nauczycieli.

W celu utrzymywania wysokiej jakości i skuteczności naszych kursów prowadzona jest stała ocena i ewaluacja obszaru skuteczności i pracy nauczycieli. Ewaluacja polega na zaplanowanym metodologicznym zbieraniu oraz przetwarzaniu informacji o warunkach, przebiegu i skuteczności działań. Służy placówce, przynosząc informacje o tym, co należy poprawić, doskonalić, aby jak najlepiej realizować wyznaczone zdania.

Andrzej Siwkowski

Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od roku 2000, w tym cztery lata spędziłem w Londynie. Ukończyłem anglistykę z najlepszą średnią na roku (4,8) a wcześniej byłem najlepszym studentem geografii.

Przez wiele lat byłem lektorem szkoły językowej Profi-lingua, gdzie uznawany byłem za jednego z najlepszych. Zawsze próbuję wydobyć cały potencjał z moich uczniów i zainspirować ich do realizacji ambitnych celów. W rezultacie ponad trzydziestu z nich zdało First Certificate (poziom matury rozszerzonej) w wieku 14-16 lat (zwykle po dwóch latach pracy pod moim okiem) i dziesięciu CAE (poziom drugiego roku anglistyki) w wieku 17-18 lat.

Udostępniam ponad 500 audiobooków na różnych poziomach i prezentuję zagadnienia gramatyczne na moich własnych, przejrzystych i logicznych tabelach, co powoduje, że zajęcia są ciekawe i zrozumiałe.

Biologia

Katarzyna Celmer-Warda
Teresa Hołdakowska
Wojciech Szypuła

Chemia

Katarzyna Bonisławska
Maria Rogozińska-Szymczak

Fizyka

Krzysztof Jaskułowski
Katarzyna Mazur
Aleksandra Siklitckaia
Robert Stasiak
Krzysztof Wróbel

Geografia

Kamila Hipnarowicz
Ewa Kosińska

Historia

Krzysztof Wysocki

J. angielski

Magdalena Brzeźniak
Zbigniew Dębski
Maciej Kostyra
Janina Lachowska
Andrzej Siwkowski

J. polski

Dorota Bobrowicz
Dorota Bąk
Izabela Jach-Rahib
Anna Nawrotek
Katarzyna Paroń - Bryła
Joanna Raczkowska
Agata Tyszka
Alicja Zaczek - Żmijewska

J. Polski (Stara matura)

Alicja Zaczek - Żmijewska

Matematyka

Justyna Bierzanowska
Ganna Isaieva
Alfred Kopeć
Joanna Kordalusińska
Monika Ormaniec
Jacek Sadowski

WOS

Krzysztof Wysocki