Nauczyciele

Do prowadzenia zajęć na organizowanych kursach maturalnych zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli, głównie z uprawnieniami egzaminatorów maturalnych z najlepszych szkół ponadgimnazjalnych. W obecnym momencie nasza karda liczy 23 nauczycieli.

W celu utrzymywania wysokiej jakości i skuteczności naszych kursów prowadzona jest stała ocena i ewaluacja obszaru skuteczności i pracy nauczycieli. Ewaluacja polega na zaplanowanym metodologicznym zbieraniu oraz przetwarzaniu informacji o warunkach, przebiegu i skuteczności działań. Służy placówce, przynosząc informacje o tym, co należy poprawić, doskonalić, aby jak najlepiej realizować wyznaczone zdania.

Monika Świniarska

Absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Nauczycielka  z 7-letnim stażem, ale z dużo większym doświadczeniem – uczyła rodzeństwo i kolegów będąc jeszcze w podstawówce. Obecnie pracuje w Liceum Ogólnokształcącym nr 50 SKiE oraz w Gimnazjum nr 5 SKiE w Warszawie.

„W nauczaniu najważniejsze jest dla mnie rozpalenie w uczniach pasji do uczenia się, do pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności oraz interdyscyplinarne podejście do omawianych zagadnień. Prywatnie interesuję się sztuką i wzornictwem; bardzo lubię matematykę i języki obce. Uwielbiam też wszelką aktywność fizyczną, a szczególnie żeglarstwo, wycieczki górskie i bieganie.”

 

 

Biologia

Teresa Hołdakowska
Wojciech Szypuła

Chemia

Maria Rogozińska-Szymczak

Fizyka

Krzysztof Jaskułowski
Katarzyna Mazur
Robert Stasiak
Marek Wasek
Krzysztof Wróbel
Marek Zaczek

Geografia

Kamila Hipnarowicz
Ewa Kosińska

Historia

Krzysztof Wysocki

J. angielski

Magdalena Brzeźniak
Zbigniew Dębski
Maciej Kostyra
Janina Lachowska

J. polski

Dorota Bąk
Izabela Jach-Rahib
Anna Nawrotek
Katarzyna Paroń - Bryła
Joanna Raczkowska
Alicja Zaczek - Żmijewska

J. Polski (Stara matura)

Alicja Zaczek - Żmijewska

Matematyka

Marek Ałasa
Justyna Bierzanowska
Ganna Isaieva
Alfred Kopeć
Wojciech Martys
Monika Powęska
Jacek Sadowski
Marek Wasek

WOS

Krzysztof Wysocki