Nauczyciele

Do prowadzenia zajęć na organizowanych kursach maturalnych zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli, głównie z uprawnieniami egzaminatorów maturalnych z najlepszych szkół ponadgimnazjalnych. W obecnym momencie nasza karda liczy 23 nauczycieli.

W celu utrzymywania wysokiej jakości i skuteczności naszych kursów prowadzona jest stała ocena i ewaluacja obszaru skuteczności i pracy nauczycieli. Ewaluacja polega na zaplanowanym metodologicznym zbieraniu oraz przetwarzaniu informacji o warunkach, przebiegu i skuteczności działań. Służy placówce, przynosząc informacje o tym, co należy poprawić, doskonalić, aby jak najlepiej realizować wyznaczone zdania.

Marek Wasek

Absolwent Wydziału Fizyki Uniwersytetu  Warszawskiego, Instytutu Energii Atomowej w Świerku, kierunek- historia. Posiada stopień nauczyciela mianowanego  oraz uprawnienia egzaminatora maturalnego. Posiada ponad  20-letnie doświadczenie. Ceniony pedagog nie tylko wśród licealistów (uczniów ) ale również studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego gdzie jest kierownikiem Pracowni Fizyki i Biofizyki. 

Jako nauczyciel kursów przygotowawczych posiada wieloletnią praktykę, którą rozpoczął już w roku 2009. Posiada uprawnienia egzaminatora maturalnego z Fizyki i Astronomii. Obecnie pracuje w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, Wydział Farmacji.

Biologia

Teresa Hołdakowska
Wojciech Szypuła

Chemia

Ryszard Marszałek
Maria Rogozińska-Szymczak
Monika Świniarska

Fizyka

Krzysztof Jaskułowski
Jacek Kaczorowski
Robert Stasiak
Marek Wasek
Krzysztof Wróbel
Marek Zaczek

Geografia

Kamila Hipnarowicz
Ewa Kosińska

Historia

Andrzej Smoliński

J. angielski

Magdalena Brzeźniak
Zbigniew Dębski
Maciej Kostyra
Ewelina Krauze
Marzanna Stasiak

J. polski

Dorota Bąk
Izabela Jach-Rahib
Anna Kubicka
Katarzyna Paroń - Bryła
Joanna Raczkowska

Matematyka

Marek Ałasa
Mirosława Ferens
Alfred Kopeć
Jolanta Makowska
Wojciech Martys
Monika Powęska
Ryszard Ręczkowski
Jacek Sadowski
Krzysztof Schmidtke
Justyna Starzec
Marek Wasek

WOS

Andrzej Smoliński