O Nas

Jeżeli Twoim celem jest zdać egzamin maturalny na wysokim poziomie oraz zwiększyć swoje szanse na dostanie się na wymarzoną uczelnię i kierunek studiów – te kursy są dla Ciebie! Kursy prowadzi najlepsza kadra i charakteryzują się bardzo wysoką skuteczność. Zajęcia odbywają się w centrum Warszawy, na Politechnice Warszawskiej oraz jednym z najlepszych liceów warszawskich Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica. Łatwy dojazd, w pobliżu stacja Metro Politechnika, przystanki autobusowe i tramwajowe.

Po ubiegłorocznej edycji kursów prawie 99,5% naszych kursantów dostało się na studia w uczelni, która była ich uczelnią pierwszego wyboru, a ponad 94,9% rozpoczęło studia na uczelniach publicznych. Pomimo że, średnia ocena szkolna naszego kursanta w roku poprzedzającym rozpoczęcie kursu wypadała na poziomie 3,34, to w przypadku wszystkich naszych kursów, egzamin maturalny kursantów jest znacznie wyższy od średnich wyników w woj. mazowieckim (zobacz raport z wyników roku 2016/2017).

Nasze kursy prowadzimy według autorskich programów nauczania zgodnych z wymogami Kuratorium Oświaty oraz zakresem programowym określonym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Kadrę stanowią nauczyciele najlepszych warszawskich liceów oraz nauczyciele akademiccy. Zajęcia odbywają się na terenie Politechniki Warszawskiej lub w pobliskich szkołach ponadgimnazjalnych, z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym od Metra Politechnika, ul. Niepodległości lub ul Nowowiejskiej. (jak i gdzie uczymy).

Pomagamy uczniom od dwudziestu jeden lat. Przez ten okres z naszej pomocy skorzystało ponad dwadzieścia pięć tysięcy uczniów, którzy z powodzeniem zdali egzamin maturalny i dostali się na renomowane uczelnie, nie tylko w Warszawie. W początkowym okresie prowadziliśmy jako jedyni w Warszawie kursy przygotowawcze do egzaminów wstępnych na Politechnikę Warszawską. Jesteśmy najdłużej działającą i posiadającą największe doświadczenie jednostką organizującą kursy maturalne na Politechnice Warszawskiej i całej Warszawie. Od momentu wprowadzenia nowej matury organizujemy kursy maturalne. Celem kursu jest uzupełnienie i powtórzenie wiadomości z zakresu programu szkoły ponadgimnazjalnej, oraz przygotowania do egzaminu maturalnego, z przedmiotów matematyka, fizyka, chemia, biologia, historia, geografia, język polski, język angielski oraz WOS. W ofercie znajdują się kursy maturalne roczne, semestralne, intensywne i feryjne. (zobacz ofertę kursów).

Zapisując się na nasze kursy płacisz tylko za konkretne zajęcia z nauczycielem, warsztaty i spotkania z ekspertami, oraz próbną maturę. Na naszych kursach nie płacisz za godziny pracy własnej, pracy w domu, ogólnodostępne i bezpłatne zajęcia on-line itp. (zasady płatności).