Jak się zapisać

Poziomy nauczania na kursach maturalnych

Kursant podczas zapisu dokonuje wyboru poziomu kursu maturalnego na jaki chce uczęszczać – kursy maturalne organizujemy na poziomie podstawowym i rozszerzonym z j.polskiego, matematyki i j. angielskiego, oraz na poziomie rozszerzonym z pozostałych przedmiotów maturalnych. Przy podziale na grupy może być brany pod uwagę, rodzaj szkoły ponadgimnazjalnej do której kursant uczęszcza, rozszerzony profil z danego przedmiotu w szkole ponadgimnazjalnej oraz ocena za ostatni semestr w szkole.

Rejestracja kursanta i zapis

W celu zapisania się na kursy maturalne należy dokonać rejestracji. Po dokonaniu rejestracji kursant otrzymuje dostęp do swojego indywidualnego konta e-Student, gdzie będzie mógł zapisać się na interesujące go przedmioty. Rejestracja nie jest jeszcze zapisem na kurs. Rejestracja jest w pełni bezpłatna. Jeżeli z jakiś powodów będziecie mieć Państwo problem z zapisem na kurs, zawsze można do nas zadzwonić.

e-Student

Każdy z kursantów będzie miał dostęp do swojego indywidualnego konta e-Student. Poprzez konto, kursant może kontaktować się z naszym biurem oraz nauczycielem prowadzącym zajęcia, uzyskać informacje o wszystkich swoich kursach – programie, harmonogramie zajęć, listach obecności i swoich ocenach oraz otrzyma dostęp do elektronicznych materiałów dydaktycznych.

Rezerwacja kursu

Po dokonaniu rejestracji, ze swojego konta e-Student, możesz zarezerwować miejsce na wybranym przez siebie kursie przygotowawczym. Po dokonaniu rezerwacji miejsca na kursie, należy ją potwierdzić w przeciągu 7 dni od momentu wysłania zgłoszenia, poprzez wpłatę zaliczki wysokości 100 zł za każdy wybrany kurs. Jeżeli w momencie rezerwacji do rozpoczęcia kursu pozostało mniej niż dwa tygodnie, w takim przypadku należy dokonać wpłaty pierwszej raty lub całości opłaty, w zależności od wybranej przez siebie opcji niezwłocznie po dokonaniu rezerwacji, jednak nie później niż w dniu rozpoczęcia kursu.

Wszelkich wpłat kursant dokonuje przelewem na numer rachunku bankowego Bratniaka podany na koncie e-Student. W przypadku płatności przelewem, datę dokonania płatności stanowi data zaksięgowania płatności na koncie Bratniaka.