Nauczyciele

Do prowadzenia zajęć na organizowanych kursach maturalnych zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli, głównie z uprawnieniami egzaminatorów maturalnych z najlepszych szkół ponadgimnazjalnych. W obecnym momencie nasza karda liczy 23 nauczycieli.

W celu utrzymywania wysokiej jakości i skuteczności naszych kursów prowadzona jest stała ocena i ewaluacja obszaru skuteczności i pracy nauczycieli. Ewaluacja polega na zaplanowanym metodologicznym zbieraniu oraz przetwarzaniu informacji o warunkach, przebiegu i skuteczności działań. Służy placówce, przynosząc informacje o tym, co należy poprawić, doskonalić, aby jak najlepiej realizować wyznaczone zdania.

Kamila Hipnarowicz

Witam wszystkich świata ciekawych, a świat wielki jest i zróżnicowany, rządzą nim swoiste prawa (nie tylko przyrody), których efekty są niesamowite i zadziwiające. To dlatego pochłonęła mnie geografia, bo jest ona jednym ze sposobów poznawania świata.

Jestem absolwentką Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja klimatologia i meteorologia - może dlatego, że często chadzam z głową w chmurach ;). W szkole pracuję od 2003 roku, egzaminatorem maturalnym jestem od 2006 roku i co roku sprawdzam arkusze maturalne dla CKE, więc wiem z praktyki za co przyznawać punkty, a za co nie… Zanim zostałam nauczycielką, jeszcze w czasach studenckich, pisałam geograficzne teksty do czasopism popularno-naukowych, aktualizowałam mapy topograficzne, prowadziłam szkółki żeglarskie nad Jeziorem Zegrzyńskim.

 

Znajomi, uczniowie i absolwenci mówią o mnie pasjonatka. Najbardziej fascynuje mnie geografia fizyczna, w tym oczywiście meteorologia. Uwielbiam sporty związane z wodą: żeglarstwo (jestem sternikiem jachtowym), nurkowanie (OWD), pływanie (zwłaszcza w moim ukochanym jeziorze), narciarstwo, choć inne formy aktywności nie są mi obce. Jestem fanką włoskiej motoryzacji i Jamesa Bonda.  Moją pasją są  podróże - te małe i te duże - no bo gdzie najlepiej dotknąć i posmakować świata jeśli nie w podróży?? Oprócz geografii, która wypełnia sporo miejsca w moim życiu, otaczają mnie jeszcze inne muzy i pasje jak: fotografia (najbardziej lubię robić zdjęcia moim najbliższym oraz ciekawym zjawiskom przyrodniczym - w tym chmurom), muzyka, garncarstwo oraz... zacisze domowe, a w nim rodzina J

Biologia

Katarzyna Celmer-Warda
Teresa Hołdakowska
Wojciech Szypuła

Chemia

Katarzyna Bonisławska
Maria Rogozińska-Szymczak

Fizyka

Krzysztof Jaskułowski
Katarzyna Mazur
Aleksandra Siklitckaia
Robert Stasiak
Krzysztof Wróbel

Geografia

Kamila Hipnarowicz
Ewa Kosińska

Historia

Krzysztof Wysocki

J. angielski

Magdalena Brzeźniak
Zbigniew Dębski
Maciej Kostyra
Janina Lachowska
Andrzej Siwkowski

J. polski

Dorota Bobrowicz
Dorota Bąk
Izabela Jach-Rahib
Anna Nawrotek
Katarzyna Paroń - Bryła
Joanna Raczkowska
Agata Tyszka
Alicja Zaczek - Żmijewska

J. Polski (Stara matura)

Alicja Zaczek - Żmijewska

Matematyka

Justyna Bierzanowska
Ganna Isaieva
Alfred Kopeć
Joanna Kordalusińska
Monika Ormaniec
Jacek Sadowski

WOS

Krzysztof Wysocki