Nauczyciele

Do prowadzenia zajęć na organizowanych kursach maturalnych zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli, głównie z uprawnieniami egzaminatorów maturalnych z najlepszych szkół ponadgimnazjalnych. W obecnym momencie nasza karda liczy 23 nauczycieli.

W celu utrzymywania wysokiej jakości i skuteczności naszych kursów prowadzona jest stała ocena i ewaluacja obszaru skuteczności i pracy nauczycieli. Ewaluacja polega na zaplanowanym metodologicznym zbieraniu oraz przetwarzaniu informacji o warunkach, przebiegu i skuteczności działań. Służy placówce, przynosząc informacje o tym, co należy poprawić, doskonalić, aby jak najlepiej realizować wyznaczone zdania.

Teresa Hołdakowska

Absolwentka Biologii i Ochrony Środowiska na Uniwersytecie Śląskim oraz doktoranckich studiów podyplomowych na  Uniwersytecie Warszawskim.  Doktor nauk biologicznych, jest nauczycielem dyplomowanym z 20 - letnim doświadczeniem pedagogicznym i naukowym, pasjonatką przedmiotu prowadzącą od lat z powodzeniem kursy przygotowujące do matury i egzaminów. Wieloletni egzaminator OKE, autorka i recenzentka podręczników do biologii. W 2021 roku uzykała tytuł Innowacyjny Nauczyciel.

„Najważniejsze dla mnie w nauczaniu jest zaciekawienie Biologią, pomoc w opanowaniu wiedzy w sposób intensywny, skuteczny i bezbolesny..:) Cieszę się, gdy moi uczniowie osiągają dobre wyniki oraz zdobyta wiedza pomaga im w dokonywaniu mądrych, ważnych życiowo wyborów. 
Wolne chwile spędzam aktywnie z rodziną na górskich szlakach. Lubię podróże w magiczne, dzikie miejsca i odkrywanie cennych przyrodniczo terenów. Interesuję się sportem, piłką nożną i kuchnią włoską :)”

 

Biologia

Katarzyna Celmer-Warda
Teresa Hołdakowska
Wojciech Szypuła

Chemia

Katarzyna Bonisławska
Maria Rogozińska-Szymczak

Fizyka

Krzysztof Jaskułowski
Katarzyna Mazur
Aleksandra Siklitckaia
Robert Stasiak
Krzysztof Wróbel

Geografia

Kamila Hipnarowicz
Ewa Kosińska

Historia

Krzysztof Wysocki

J. angielski

Magdalena Brzeźniak
Zbigniew Dębski
Maciej Kostyra
Janina Lachowska
Andrzej Siwkowski

J. polski

Dorota Bobrowicz
Dorota Bąk
Izabela Jach-Rahib
Anna Nawrotek
Katarzyna Paroń - Bryła
Joanna Raczkowska
Agata Tyszka
Alicja Zaczek - Żmijewska

J. Polski (Stara matura)

Alicja Zaczek - Żmijewska

Matematyka

Justyna Bierzanowska
Ganna Isaieva
Alfred Kopeć
Joanna Kordalusińska
Monika Ormaniec
Jacek Sadowski

WOS

Krzysztof Wysocki